Życie toczy się, z dnia na dzień ... A ja czasami zatrzymuję się nad codziennością, by uszczknąć kawałek i napisać ... by nie zapomnieć.
Najbliższe Święta:

Wszystkie zdjęcia, filmy i teksty objęte są prawem autorskim. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub po części bez mojej zgody jest zabronione, co stanowi naruszenie praw autorskich. Podstawa prawna Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170.
Korzystając z cudzych zdjęć, zazwyczaj znalezionych w internecie, zawsze zamieszczam informację o tym gdzie je znalazłam.
Lilypie First Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers AlternaTickers - Cool, free Web tickers AlternaTickers - Cool, free Web tickers Daisypath Anniversary tickers Lubię czytać

Blog > Komentarze do wpisu

8 lat minęło ... jak jeden dzień

Tak, tak - to juz 8 lat odkąd zaczęliśmy ze soba chodzić.

Krzysiu - pamietasz jeszcze ten autobus 508 do zajezdni, tylko nie tej co myślałeś. Tamta nauka fizyki wyszła nam na dobre :)

Dziwne to były czasy, takie inne, tak rózne od tego co teraz. Wydaje się, że wtedy były większe emocje, mocniejsze przeżycia. Wtedy działo się, działo. I to były piekne dni!!!

A teraz. Teraz jest inaczej: Mąż i Żona, Marysia, Rodzina, Dom ... Miłość, Wierność, Pokój, Zaufanie, Stabilizajca, Wzajemne wsparcie ... 

My:

- na codzień i od Swięta,

- każdego dnia od nowa,

- w radości i w smutku,

- wiosną, latem jesienią i zimą,

- we dnie i w nocy.

Zawsze My - i to jest PIĘKNE.

 


 

 

czwartek, 06 listopada 2008, ewerner

Polecane wpisy

Komentarze
Gość: msadow, *.aster.pl
2008/11/11 20:12:18
I oby jak najdłużej. Niech się wam powodzi. Do mnie niestety goły bobasek ze strzałkami jeszcze nie doleciał.