Życie toczy się, z dnia na dzień ... A ja czasami zatrzymuję się nad codziennością, by uszczknąć kawałek i napisać ... by nie zapomnieć.
Najbliższe Święta:

Wszystkie zdjęcia, filmy i teksty objęte są prawem autorskim. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub po części bez mojej zgody jest zabronione, co stanowi naruszenie praw autorskich. Podstawa prawna Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170.
Korzystając z cudzych zdjęć, zazwyczaj znalezionych w internecie, zawsze zamieszczam informację o tym gdzie je znalazłam.
Lilypie First Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers AlternaTickers - Cool, free Web tickers AlternaTickers - Cool, free Web tickers Daisypath Anniversary tickers Lubię czytać

Blog > Komentarze do wpisu

Przeprowadzka

Nie, nie, nie zmieniamy miejsca zamieszkania.

Ponieważ:
- na naszy blogu jest istny groch z kapustą i jeszcze tylko dziada i babki brak,
- jest tutaj wszystko co być powinno i czego nie powinno być,
- ja już zaczynam się w tym gubić ...
więc ... postanowiłam zrobić mały podział naszego bloga.

Od dzisiaj, kategoria "Od kuchni" zostaje zawieszona, a właściwie dostaje awans.
Przenoszę ją na nowy blog

Wernerki od kuchni

(wernerkiodkuchni.blox.pl/html)

"Zaglądamy przez dziurkę od klucza do mojej kuchni...
Co piekę, gotuję i co mi smakuje...
Jest zwykle też kawka i herbat bez liku w tym małym kramiku."

Zapraszam tam wszystkich, którzy chcą poznać tajniki mojej kuchni ... hihihi.
A poważnie, czasem uda mi się upichcić coś wyjątkowego, coś bardzo smacznego albo coś oryginalnego. Wtedy, to właśnie smaczne jedzonko, wraz ze zdjęciem i przepisem, lądować będzie na blogu "Wernerki od kuchni"

Szablon do nowego bloga (projekt33irytka), podobnie jak niniejszy (projekt56irytka), zanalazłam wśród propozycji IRYTKA.

Irytku Dziękuję.

niedziela, 07 czerwca 2009, ewerner

Polecane wpisy

  • Weekendowe pieczenie

    Weekendowe pieczenie, czyli tak naprawde sobotnie pierniczki, które piekłyśmy w ramach III Festiwalu Pierniczków. Dwa zdjęcia na dobry początek. A przepisy na p

  • Ciasto pomarańczowe

    Tym razem ciasto, ktore uwielbia mój mąż, i które zagości na urodzinowym stole Marysi. Ciasto pomarańczowe - czyli półkruchy placek z dżemem pomarańczowym. Wzi

  • Moje pierwsze samodzielne ... MUFINKI

    Zrobilam moje pierwsze w zyciu, samodzielne mufinki!!! Do tej pory robilam je tylko razem z teściową. I zawsze wychodziły nam jakieś takie gnioty, sama nie wiem

Komentarze
Gość: irytek05, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2009/06/09 01:14:17
Cieszę się, że spodobały Ci się moje szablony, ale zauważyłaś, iz projekt kulinarny ma zakładki po prawej stronie, a Twój poprzedni, lub domyślny z lewej, stąd ta różnica w wyglądzie. Można by to odwrócić, jesliby Ci przeszkadzało. A jesli nie, to ja tez nie mam nic przeciwko temu:)
Pozdrawiam!
-
ewerner
2009/06/16 00:39:36
Tak, tak. Podoba mi się tak jak jest aktualnie. Pewnie to kwestia przyzwyczajenia ;)