Życie toczy się, z dnia na dzień ... A ja czasami zatrzymuję się nad codziennością, by uszczknąć kawałek i napisać ... by nie zapomnieć.
Najbliższe Święta:

Wszystkie zdjęcia, filmy i teksty objęte są prawem autorskim. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub po części bez mojej zgody jest zabronione, co stanowi naruszenie praw autorskich. Podstawa prawna Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170.
Korzystając z cudzych zdjęć, zazwyczaj znalezionych w internecie, zawsze zamieszczam informację o tym gdzie je znalazłam.
Lilypie First Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers AlternaTickers - Cool, free Web tickers AlternaTickers - Cool, free Web tickers Daisypath Anniversary tickers Lubię czytać

Blog > Komentarze do wpisu

Kliknij i pomóż

Jak wiecie czytuję wiele - książek i blogów.

Oststnio przeglądając jeden z zaprzyjaźnionych blogów "Z życia Mateusza" odkryłam zakładkę "Kliknij i pomóż". Wiedziona chęcia sprawdzenia jak mogę pomóc, weszłam na strony tam zamieszczone. Okazuje się, że pomagac można na wiele sposobów, nawet siedząc przed kompem. Co mi szkodzi wejść na jakąś stronkę, kliknąć i ... 5 grosików albo 1 zł leci do potrzebujących.

Sama znalazłam jeszcze kilka i u siebie też zamiesciłam podobne zakładki. Może ktoś sie skusi, jak ja u Mateusza.

Zapraszam Was do korzystania i pomagania.

Zamieszczam linki:

Wejdź na stronkę: Czysta słodka woda - kliknij w obrazek, R$ 0,08 płynie na czystą, słodką wodę w Brazylii

Wejdź na stronkę: Fundacja Dziecięca Fantazja - kliknij w napis "Kliknij i pomóż" przed słoneczkiem, 5 grosików zasili Fundację Dziecieca Fantazja, spełniajacą marzenia dzieci nieuleczalnie chorych.

Wejdź na stronkę: Okruszek, kliknij w boechenek chleba i nakarm potrzebujących (10 groszy za kliknięcie).

Wejdź na stronkę: Pajacyk, kliknij w brzuszek pajacyka, a pomożesz nakarmić głodne dziecko (5 groszy za kliknięcie).

Wejdź na stronkę: Polskie Sztuczne Serce. Klikając w serducho wspierasz Fundację Rozwoju Kardiochirurgii w Zabrzu, która prowadzi badania, których celem jest zbudowanie polskiego sztucznego serca. Dla wielu ludzi, w przypadku najpoważniejszych schorzeń układu krążenia, sztuczne serce może być jedynym ratunkiem. Pomórz im - jedno klikniecie to 5groszy.

Wejdź na stronkę: Sadzimy nadzieję, posadz żonkila na Polach nadziei, wesprzerz Akademię walki z rakiem (1zł).

Wejdź na stronkę: Zbuduj dom, kliknij w zielony baner na górze strony i 1zł przeznaczona zostanie na budowe domów dla potrzebujących (1zł).


Na koniec proponuję zabawę, naukę. Możesz wybrac różne dziedziny - od nauki języków, przez chemie geografie i matematykę, aż do znanych obrazów. Wybierz dziedzine rozwiązuj quiz. Za każdą dobrą odpowiedź 10g ryżu dla głodujących. Zajrzyj na: Free rice.

Zawsze możesz pomóc!

piątek, 18 września 2009, ewerner

Polecane wpisy

Komentarze
kt_ryba
2009/09/21 22:40:05
Witajcie, kliknęliśmy co trzeba :)
Od zjazdu zaglądamy sobie do Was często i ... zainspirowaliście nas do założenia własnego bloga. Zapraszamy i pozdrawiamy gorąco.
Kasia i Tomek
-
mateusz3980
2009/09/22 13:43:13
bardzo się cieszę, że spodobała Wam się ta akcja:)
żeby pomagać wcale nie trzeba wkładać w to dużo wysiłku:)
polecam też zbieranie plastikowych nakrętek:)) pozdrawiam, Ania
-
Gość: małpa, *.adsl.inetia.pl
2012/08/24 23:44:07
Aktualny zbiór stron podobnych do Pajacyka: pajacyk-i-inne.blogspot.com