Życie toczy się, z dnia na dzień ... A ja czasami zatrzymuję się nad codziennością, by uszczknąć kawałek i napisać ... by nie zapomnieć.
Najbliższe Święta:

Wszystkie zdjęcia, filmy i teksty objęte są prawem autorskim. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub po części bez mojej zgody jest zabronione, co stanowi naruszenie praw autorskich. Podstawa prawna Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170.
Korzystając z cudzych zdjęć, zazwyczaj znalezionych w internecie, zawsze zamieszczam informację o tym gdzie je znalazłam.
Lilypie First Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers AlternaTickers - Cool, free Web tickers AlternaTickers - Cool, free Web tickers Daisypath Anniversary tickers Lubię czytać

Blog > Komentarze do wpisu

Załoga G

Jestesmy świeżo po obejrzeniu Załogi G (Walt Disney Animation Studios, 2009)

Wszystko dzięki Ewie i Arturowi z Kręgu. Bez Voucher'a, którego od nich dostaliśmy, byśmy się nie zdecydowali pójść, szczególnie w środku tygodnia i o takiej godzinie (seans był na 13.45). No, ale szkoda, żeby się zmarnował, więc poszliśmy. :) I ... było warto. Dziekujemy Wam!!!

Po ostatniej mojej wycieczce do kina, na film animowany (Prawdziwa historia kota w butach), byłam jakoś zdegustowana i zrezygnowana. I trudno było mi sie przekonać do kolejnego, trzeba powiedzieć, fabularno-animowanego filmu.

Krzysiek przekonywał jendak, i jeszcze Agnieszka też, no i zaryzykowałam. Musze przyznać, że było warto. Nie wiem czy to Walt Disney ma coś w sobie, czy poprostu film jest naprawde dobry, no i jeszcze potrzebowaliśmy rozluźnienia, a na sali byliśmy tylko my dwoje ;). A może to wszystko razem tak zadziałało. W każdym razie wyszliśmy rozluźnieni, roześmiani i zadowoleni, a nawet zachęceni do pójścia na kolejną animację (tym razem już pełną => ODLOT).

Apropos Walta Disneya - czołówka przypomniała mi dziecięce/młodzieńcze czasy, kiedy to w sobotnie przedpołudnie było Walt Disney Przedstawia, najpierw film animowany, a potem fabularny. Pamietacie?

Czołówka jak przed Załogą G

Opis filmu z www.forumfilm.pl: "Załoga świetnie wyszkolonych świnek morskich podejmuje się niebezpiecznej misji. Wyposażone w najnowocześniejsze gadżety zwierzaki to: Darwin – ambitny przywódca grupy, Walczak – transport, uzbrojenie i ekstremalne rozwiązania, Juarez – pełna wdzięku specjalistka sztuk walki, śledczy Plujka, pracujący w cyber wywiadzie Brylus oraz wyluzowany żółtodziób Kędzior. Ten zgrany zespół musi za wszelką cenę powstrzymać pewnego multimilionera, który chce zawładnąć światem za pomocą odpowiednio zaprogramowanego sprzętu gospodarstwa domowego."

POLECAM


Plakat do filmu Załoga G znalazłam na stronie FilmWeb. 

środa, 30 września 2009, ewerner

Polecane wpisy

  • Zakochałam się

    Wydawało mi się to już niemożliwe, szczególnie jeśli chodzi o ... bajki dla dzieci czy seriale dziecięce. Są takie które pamiętam z dzieciństwa i mają swoje zas

  • O mniejszych braciszkach Św. Franciszka

    Śmy byli ...W Teatrze Narodowym byliśmy, na przedstawieniu "O mniejszych braciszkach Św. Franciszka", z Marysią, czylicałą rodzinką. Przedstawienie gościnne -Op

  • Up czyli Odlot

    Z pewnym opóźnieniem, ale postaram się napisać choć kilka słów o filmie, który obejrzeliśmy w ostatni piątek (23.10.2009). Z okazji imienin K. (notaabene -23.07

Komentarze
Gość: Aga, *.chello.pl
2009/10/01 20:58:03
pamietam, a tak to było niedawno:)
-
kt_ryba
2009/10/02 11:19:35
Oj, ja też pamiętam... Lubię tę czołówkę, przypomniałam ją sobie, łezka się w oku kręci :)
Kasia