Życie toczy się, z dnia na dzień ... A ja czasami zatrzymuję się nad codziennością, by uszczknąć kawałek i napisać ... by nie zapomnieć.
Najbliższe Święta:

Wszystkie zdjęcia, filmy i teksty objęte są prawem autorskim. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub po części bez mojej zgody jest zabronione, co stanowi naruszenie praw autorskich. Podstawa prawna Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170.
Korzystając z cudzych zdjęć, zazwyczaj znalezionych w internecie, zawsze zamieszczam informację o tym gdzie je znalazłam.
Lilypie First Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers AlternaTickers - Cool, free Web tickers AlternaTickers - Cool, free Web tickers Daisypath Anniversary tickers Lubię czytać

Blog > Komentarze do wpisu

Up czyli Odlot

Z pewnym opóźnieniem, ale postaram się napisać choć kilka słów o filmie, który obejrzeliśmy w ostatni piątek (23.10.2009). Z okazji imienin K. (notaabene - 23.07) Agnieszka zabrała nas do kina - dzieki Aguś, że i mi się skorzystało ;)

Zdecydowaliśmy się na film animowany, familijny, żeby się rozerwać, odpocząć, pośmiać może. I ... zaskok totalny. Bo Odlot nie jest zupełnie tym czego się spodziewaliśmy. A spodziewaliśmy się (po obejrzeniu kilku reklam i zwiastunów) komedii animowanej, czegoś w rodzaju, powiedzmy Shrek'a. Nie, nie ... Odlot nie jest nawet w połowie tak śmieszny jak Shrek. Choć śmieszny jest, nie da się ukryć. Niemniej jest też poważny, daje do myślenia, porusza ważne we współczesnym świecie tematy, jak np. sytuacja dziecka po rozwodzie rodziców, zrobienie wszystkiego aby osiągniąć cel, przywiązanie do ziemi, do swojego domu, dotrzymywanie i niedotrzymywanie obietnic ... W końcu zaś porusza serce. I ... muszę się przyznać ... wzrusza. Kilka łezek spłynęło na sam koniec filmu :)

Z mojego punktu widzenia film jest dobry, nawet bardzo dobry. Dla każdego, w każdym wieku. Można na niego pójść już z kilkulatkiem i swoje zyska. A dorosły - pewnie kolejne obejrzenie przyniosłoby kolejne przemyślenia i wnoski. Taki to film.

Polecam.


Plakat do filmu Odlot znalazłam na stronie FilmWeb. 

wtorek, 27 października 2009, ewerner

Polecane wpisy

Komentarze
Gość: Aga, *.chello.pl
2009/10/27 19:40:52
my też polecamy, ale tak jak pisałaś = nie jest to klasyczna komedia animowana i raczej też, naszym zdaniem, nie dla małych dzieci
-
ewerner
2009/10/28 09:58:42
Cieszę się, że i Wam się podobało :) Dzięki za opinię.