Życie toczy się, z dnia na dzień ... A ja czasami zatrzymuję się nad codziennością, by uszczknąć kawałek i napisać ... by nie zapomnieć.
Najbliższe Święta:

Wszystkie zdjęcia, filmy i teksty objęte są prawem autorskim. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub po części bez mojej zgody jest zabronione, co stanowi naruszenie praw autorskich. Podstawa prawna Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170.
Korzystając z cudzych zdjęć, zazwyczaj znalezionych w internecie, zawsze zamieszczam informację o tym gdzie je znalazłam.
Lilypie First Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers AlternaTickers - Cool, free Web tickers AlternaTickers - Cool, free Web tickers Daisypath Anniversary tickers Lubię czytać

Blog > Komentarze do wpisu

Nowości w wernerkowej książkomanii

Jak sama nazwa mówi - nowości, czyli nowe wpisy, o których jeszcze tutaj nie mówiłam:

1. Singer, czyli kolejne książki przeczytałam

2. Projekt nobliści - znalazłam w sieci taki projekt, polega on (w skrócie) na czytaniu książek noblistów i publikowaniu recenzji oraz dalszych planów. Zapraszam do przyłączenia się.

3. Lista noblistów, czyli nazwiska noblistów z kolejnych lat z zaznaczeniem co już udało mi się przeczytać. Niestety, jak się okazuje, niewiele tego jest (tzn. niewiele dotychczas przeczytałam).

Zapraszam.

poniedziałek, 16 listopada 2009, ewerner

Polecane wpisy