Życie toczy się, z dnia na dzień ... A ja czasami zatrzymuję się nad codziennością, by uszczknąć kawałek i napisać ... by nie zapomnieć.
Najbliższe Święta:

Wszystkie zdjęcia, filmy i teksty objęte są prawem autorskim. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub po części bez mojej zgody jest zabronione, co stanowi naruszenie praw autorskich. Podstawa prawna Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170.
Korzystając z cudzych zdjęć, zazwyczaj znalezionych w internecie, zawsze zamieszczam informację o tym gdzie je znalazłam.
Lilypie First Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers AlternaTickers - Cool, free Web tickers AlternaTickers - Cool, free Web tickers Daisypath Anniversary tickers Lubię czytać

Blog > Komentarze do wpisu

List od Mikołaja 1 (7.12.2009)

"Kochana Marysiu,

Widzieliśmy się w sobotę w księgarni. Przygotowałem wtedy dla Ciebie dwie książeczki i bardzo się cieszę, że Ci się spodobały. Narysowałaś też mój piękny portret, który sprawił mi wielką przyjemność.

Wczoraj zaś, w dzień mojego święta, byłaś na zajęciach i uczyłaś się jak być moim dobrze wykwalifikowanym elfem. To był cudowny weekend, pełen wrażeń.

Ale to nie koniec naszego wspólnego przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Będę codziennie przygotowywał Ci jakieś zadanie do wykonania, za które będzie nagroda. Zaczniemy już dzisiaj.

Razem z tym listem w skarpecie znajduje się czekoladowy aniołek. Smacznego Ci życzę. To będzie też Twoje pierwsze zadanie. Nie wyrzucaj papierka od aniołka. Poproś rodziców lub babcię, żeby wyjęli delikatnie czekoladkę, a sreberko wypełnij watą – powstanie bombka na choinkę. W podobny sposób (z waty i folii aluminiowej) wykonaj jeszcze kilka bombek.

Nagrodę znajdziesz wieczorem w skarpecie. Miłej zabawy.

Twój Św. Mikołaj"


List napisano na takim oto papierze:

Papier dostaliśmy (razem z kopertą zresztą) w zeszłym roku od Mikołaja w Świecie Książki, żeby napisac list do Niego. Zeskanowałam, skasowałam nagłówek (było "Kochany Mikołaju") i mam. :)

A bombki wyglądają tak:

i czekają na choinkę, która BĘDZIE !!!

poniedziałek, 14 grudnia 2009, ewerner
Tagi: BN2009 dzieła

Polecane wpisy

Komentarze
rodzinkaxl
2009/12/15 12:50:36
To się nazywa wielka podróż w krainę Mikołajowej magii ! Mmm!
-
ewerner
2009/12/15 19:38:28
:)