Życie toczy się, z dnia na dzień ... A ja czasami zatrzymuję się nad codziennością, by uszczknąć kawałek i napisać ... by nie zapomnieć.
Najbliższe Święta:

Wszystkie zdjęcia, filmy i teksty objęte są prawem autorskim. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub po części bez mojej zgody jest zabronione, co stanowi naruszenie praw autorskich. Podstawa prawna Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170.
Korzystając z cudzych zdjęć, zazwyczaj znalezionych w internecie, zawsze zamieszczam informację o tym gdzie je znalazłam.
Lilypie First Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers AlternaTickers - Cool, free Web tickers AlternaTickers - Cool, free Web tickers Daisypath Anniversary tickers Lubię czytać

Blog > Komentarze do wpisu

List od Mikołaja 2 (8.12.2009)

"Kochana Marysiu,

Pięknie wykonałaś swoje wczorajsze zadanie. Gotowe bombki czekają już tylko na choinkę. Cieszę się, że podoba Ci się chusteczka, którą dostałaś.

Dzisiaj kolejne zadanie – Flagi Bożonarodzeniowe. Pokoloruj flagi tak jak chcesz. Mama lub babcia pomoże Ci je wyciąć i założyć na długie wykałaczki. Miłej zabawy. 

Aby uprzyjemnić Ci pracę, w skarpecie czeka na Ciebie czekoladka, a za pięknie wykonane chorągiewki będzie nagroda.

Twój Św. Mikołaj"

 


W nagrodę za bombki Marysia dostała apaszkę (taka cieniutką, kolorową), podobała się na tyle, że przez kolejne dni już tylko ją nosiła zamiast szalika. Dopiero w niedzielę udało mi się ją namówic na troszkę grubszą apaszkę (z misiami).

Flagi (i inne ciekawe świąteczne zabawy, malowanki, itp.) znalazłam na stronie jakoloruje.pl poleconej przez briar-ka z blogu Z życia Mateusza. Wyglądają tak:

 

A po pokolorowaniu i nadzianiu tak (udało nam się wykonać tylko dwie, to i tak była DUŻA praca):

środa, 16 grudnia 2009, ewerner
Tagi: BN2009 dzieła

Polecane wpisy

Komentarze
briar-ka
2009/12/16 18:38:40
kolejna zaleta pisania naszych blogów - możemy się nawzajem inspirować:)
Fajnie, że strona się Wam przydała...
pozdrawiamy mikołajowo
-
ewerner
2009/12/17 00:19:21
Dzięki, i za stronkę i za bloga również :) Pozdrawiam, Ewa