Życie toczy się, z dnia na dzień ... A ja czasami zatrzymuję się nad codziennością, by uszczknąć kawałek i napisać ... by nie zapomnieć.
Najbliższe Święta:

Wszystkie zdjęcia, filmy i teksty objęte są prawem autorskim. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub po części bez mojej zgody jest zabronione, co stanowi naruszenie praw autorskich. Podstawa prawna Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170.
Korzystając z cudzych zdjęć, zazwyczaj znalezionych w internecie, zawsze zamieszczam informację o tym gdzie je znalazłam.
Lilypie First Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers AlternaTickers - Cool, free Web tickers AlternaTickers - Cool, free Web tickers Daisypath Anniversary tickers Lubię czytać

Blog > Komentarze do wpisu

List od Mikołaja 3 (9.12.2009)

"Kochana Marysiu,

Dzisiaj pierwszy raz od dawna byłaś w przedszkolu. Słyszałem, że wycinaliście pierniczki na choinkę – piękna praca.

Dzisiejsze zadanie jest od razu również nagrodą. W skarpecie znajdziesz naklejki oraz kalendarz adwentowy. A nagroda jest uzupełnianie kalendarza za ostatnie 9 dni. :)

Naklejki z numerkami naklej na choince. Po drugiej zaś stronie na numerki naklej aniołki, mikołaje i inne świąteczne ozdoby. Jeśli chcesz, możesz pomalować kalendarz.

W nagrodę za dokończone flagi – książeczka.

Miłej zabawy.

Twój Św. Mikołaj"


 

Kalendarz też znalazłam na stronie jakoloruje.pl, naklejki z Empiku - firma Herma (śliczne są i nie mogłam im się oprzeć).

 

 Po pierwszym naklejaniu:

 

Na koniec dodam, że nagrodą za flagi był Franklin:

środa, 16 grudnia 2009, ewerner
Tagi: BN2009

Polecane wpisy