Życie toczy się, z dnia na dzień ... A ja czasami zatrzymuję się nad codziennością, by uszczknąć kawałek i napisać ... by nie zapomnieć.
Najbliższe Święta:

Wszystkie zdjęcia, filmy i teksty objęte są prawem autorskim. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub po części bez mojej zgody jest zabronione, co stanowi naruszenie praw autorskich. Podstawa prawna Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170.
Korzystając z cudzych zdjęć, zazwyczaj znalezionych w internecie, zawsze zamieszczam informację o tym gdzie je znalazłam.
Lilypie First Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers AlternaTickers - Cool, free Web tickers AlternaTickers - Cool, free Web tickers Daisypath Anniversary tickers Lubię czytać

Blog > Komentarze do wpisu

List od Mikołaja 10 (16.12.2009)

"Kochana Marysiu,

Dzisiaj szczególny dzień w Twoim przedszkolu. Rodzinne Warsztaty Świąteczne. U mamy na kolanach, przy wspólnym stole, robiliście pachnące świąteczne ozdoby. Z ciocią Kasią ćwiczyliście pastorałki. A na koniec ubieraliście Pachnącą Lasem Choinkę. Wspaniała zabawa z kolegami z przedszkola i z rodzicami. Wiem, że dobrze się tam bawiłaś.

Zadanie na dzisiaj jest proste, opowiedz tacie i babci o tych zajęciach, co tam robiliście, co śpiewaliście (może cos zaśpiewasz???).

Pamiętaj o naklejeniu kolejnego numerka na swoim kalendarzu adwentowym. Dzisiaj dostaniesz naklejki z aniołkami.

Pozdrawiam

Twój Św. Mikołaj"


Jak było na Rodzinnych Warsztatach? Rodzinnie, miło, sympatycznie, świątecznie. Miałam okazję poznać Marysi kolegów i koleżanki z przedszkola, znanych dotychczas jedynie z opowiadań i odgadywania na zdjęciach, bo to tata ją zaprowadza a babcia odbiera z przedszkola. Miałam okazję porozmawiać z mamami i babciami. Mieliśmy okazję zakosztowac pieczonych przez dzieciaczki pierniczków. Pośpiewalismy razem i poczuliśmy już klimat zbliżających się wielkimi krokami Świąt. Dziękujemy ciocim za ten czas :)

I nasze wspólne przedszkolne dzieła:

1. Pomarańcza z goździkami

2. Choinka z kolorowymi bąbkami :)

3. Mała szopka

A na dodatek Marysa dostała swój mikołajkowy prezent (bo jak były w przedszkolu Mikołajki, to Mary była chora i została w domu) - kolorowa kredka świecowa :).


poniedziałek, 04 stycznia 2010, ewerner
Tagi: BN2009 dzieła

Polecane wpisy

  • List od Mikołaja 5 (11.12.2009)

    "Kochana Marysiu, Dzisiejszy dzień zaczęłaś od pójścia do przedszkola. Ciekawe czy udało Wam się udekorować lukrem robione w środę pierniczki. W domu również pr

  • List od Mikołaja 2 (8.12.2009)

    "Kochana Marysiu, Pięknie wykonałaś swoje wczorajsze zadanie. Gotowe bombki czekają już tylko na choinkę. Cieszę się, że podoba Ci się chusteczka, którą dostała

  • List od Mikołaja 1 (7.12.2009)

    " Kochana Marysiu, Widzieliśmy się w sobotę w księgarni. Przygotowałem wtedy dla Ciebie dwie książeczki i bardzo się cieszę, że Ci się spodobały. Narysowałaś te