Życie toczy się, z dnia na dzień ... A ja czasami zatrzymuję się nad codziennością, by uszczknąć kawałek i napisać ... by nie zapomnieć.
Najbliższe Święta:

Wszystkie zdjęcia, filmy i teksty objęte są prawem autorskim. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub po części bez mojej zgody jest zabronione, co stanowi naruszenie praw autorskich. Podstawa prawna Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170.
Korzystając z cudzych zdjęć, zazwyczaj znalezionych w internecie, zawsze zamieszczam informację o tym gdzie je znalazłam.
Lilypie First Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers AlternaTickers - Cool, free Web tickers AlternaTickers - Cool, free Web tickers Daisypath Anniversary tickers Lubię czytać

Blog > Komentarze do wpisu

Zakochałam się

Wydawało mi się to już niemożliwe, szczególnie jeśli chodzi o ... bajki dla dzieci czy seriale dziecięce. Są takie które pamiętam z dzieciństwa i mają swoje zasłużone bądź nie, ale niepodważalne miejsce. I mówię tutaj o "Gumisiach" i "Zaczarowanym ołówku", które mogłabym oglądać godzinami, mówię też o takich "ukochanych" ale trochę mniej "Smerfach", "Muminkach" (ale nie tych polskich), "Reksiu" czy "Wyprawie Baltazara Gąbki". Wszystko zrozumiałe (czy aby na pewno) i chyba normalne, że bajki z dzieciństwa budzą sentyment. Do tego dodać bym mogła jeszcze "Było sobie życie" z francuską czołówką (do polskiej jestem w stanie się przyzwyczaić ale sentyment budzi ta francuzka)... Ale tutaj pojawiło się coś innego. Zakochanie, fascynacja ... sma nie wiem, szaleństwo chyba. A wszystko za sprawą małego białego baranka zwanego Szonem, czyli "Baranek Shaun" vel "Shaun the Sheep". Rewelacja dla każdego!!!

Obejrzyjcie - Shoun na moje dobranocki - naprawdę nie można mu się oprzeć :)

Dlaczego? Bo ... Ci co nie beczą według niego robią błąd :)

Baranek Shaun, Baranek Shaun
Ci co nie beczą według niego robią błąd
Pamiętaj więc, jeśli masz chęć
Rozbawi Cię Baranek Shaun

Baranek Shaun, Baranek Shaun
Jego pomysły i twardziela wbiją w kąt
I nie mów pas, już wielki czas
Zaprasza nas Baranek Shaun
Zaprasza nas Baranek Shaun

He’s Shaun the sheep
He’s Shaun the sheep
He even mucks about with those who cannot bleat

Keep it in mind, He’s one of a kind
Oh...Life’s a treat with Shaun the Sheep

He’s Shaun the sheep
He’s Shaun the sheep
He doesn’t miss a trick or ever lose a beat

Perhaps one day, You’ll find a way
To...Come and meet with Shaun the sheep
Oh...Come and bleat with Shaun the Sheep!Obrazki ze strony: www.shaun-sheep.com

środa, 13 stycznia 2010, ewerner

Polecane wpisy

Komentarze
rodzinkaxl
2010/01/14 16:30:47
Ojej, a my nic nie wiedzieliśmy o takim fajnym filmie! Trzeba bedzie to nadrobić :) A wycieczka z bałwankiem - wspaniała! I że Marysia tak pomagała! - fiu fiu!
-
ewerner
2010/01/14 16:59:45
Zdecydowanie, musicie nadrobić z Shoun'em :) Uważajcie tylko, można pęknąć ze śmiechu :)
-
rodzinkaxl
2010/01/21 22:08:02
Z okazji trzecich urodzin życzymy Ci Marysiu, by każdy dzień w Twoim życiu obfitował we wspaniałe chwile i emocje, by wokół Ciebie było zawsze wiele kochających Cię serc i by Twe marzenia przemieniały się w piękną, barwną, wesołą rzeczywistość. Jesteś już taaka duża! Ach! - TRZY LATKA !!! Cudowny wiek! Wielkie buziaki!
-
Gość: Marysia, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2010/01/22 14:40:01
Dziękuje, dziękuję ... i buziaki odsyłam :)
-
briar-ka
2010/01/24 23:00:38
I od nas urodzinowe życzenia!
Co tam u Was? jak spędzacie te mroźne dni?