Życie toczy się, z dnia na dzień ... A ja czasami zatrzymuję się nad codziennością, by uszczknąć kawałek i napisać ... by nie zapomnieć.
Najbliższe Święta:

Wszystkie zdjęcia, filmy i teksty objęte są prawem autorskim. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub po części bez mojej zgody jest zabronione, co stanowi naruszenie praw autorskich. Podstawa prawna Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170.
Korzystając z cudzych zdjęć, zazwyczaj znalezionych w internecie, zawsze zamieszczam informację o tym gdzie je znalazłam.
Lilypie First Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers AlternaTickers - Cool, free Web tickers AlternaTickers - Cool, free Web tickers Daisypath Anniversary tickers Lubię czytać

Blog > Komentarze do wpisu

Sala zabaw vel kulki (17.01.2010)

Sala zabaw vel kulki, czyli imieninowo(08.09)-urodzinowy(19.01) prezent od chrzestnej. Tak się złożyło, że akurat tuż po urodzinach mogliśmy się wybrać, i wybraliśmy się. Było śmiesznie, zabwnie, ciekawie i przede wszystkim szalenie ... Marysia odkrywała coraz to nowe atrakcje, i z utęsknieniem spoglądała na trampolinę, która co chwilę była okupowana przez kogoś innego. Ale i ona swój czas tam spędziła ... Poniżej fotorelacja z tego szaleństwa. 

- wejście smoka

- za kratami

 

- gdzie diabeł nie może, tam Marysię pośle

 

- czołganie, wojskowa zaprawa

- i wałkowanie, przygotowanie do roli Pani Domu

- duzy i mały basen z kulkami

- up, up, up, do góry

- 2x a ku-ku

- Panienka z okienka

- przeczołgawszy się przez tunel

- na koniku

- i wreszcie, długo wyczekiwana - TRAMPOLINA

 

 

 

poniedziałek, 08 lutego 2010, ewerner

Polecane wpisy

Komentarze
briar-ka
2010/02/08 19:07:11
Mateusz uwielbia takie figlolandie:) a najbardziej lubi takie plastikowe domki:)
świetny miała chrzestna pomysł na prezent - Marysi się bardzo podobał - widać to na zdjęciach!
pozdrawiamy
-
ewerner
2010/02/09 12:36:17
My bylismy pierwszy raz na takiej sali, i rzeczywiście Marysi podobało się bardzo :) Przez kolejnych kilka dni pytała, kiedy będziemy znów szli na salę i kulki :)
-
rodzinkaxl
2010/02/09 19:12:19
Wielkie szaleństwo! Ja najbardziej lubię w tym to, że dzieci są potem tak zmęczone, że zazwyczaj marzą o drzemce. Gratulacje dla Marysi, że dała sobie radę nawet przy wspinaniu się na wyższe poziomy - duża już z niej Dziewczynka, i jaka zwinna!