Życie toczy się, z dnia na dzień ... A ja czasami zatrzymuję się nad codziennością, by uszczknąć kawałek i napisać ... by nie zapomnieć.
Najbliższe Święta:

Wszystkie zdjęcia, filmy i teksty objęte są prawem autorskim. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub po części bez mojej zgody jest zabronione, co stanowi naruszenie praw autorskich. Podstawa prawna Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170.
Korzystając z cudzych zdjęć, zazwyczaj znalezionych w internecie, zawsze zamieszczam informację o tym gdzie je znalazłam.
Lilypie First Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers AlternaTickers - Cool, free Web tickers AlternaTickers - Cool, free Web tickers Daisypath Anniversary tickers Lubię czytać

Blog > Komentarze do wpisu

Moja rodzinka

Stick Figure Family at FreeFlashToys.com

Make your Stick Figure Family at FreeFlashToys.com

czwartek, 27 maja 2010, ewerner

Polecane wpisy

Komentarze
rodzinkaxl
2010/05/27 20:59:25
No no :) Odwdzięczę się i życzę, by wkrótce na rysunku postaci było więcej :)
-
ewerner
2010/05/28 14:09:09
Nie powiem, że bym nie chciała. Jak patrzę jak Lusia z Arturkiem rosną sobie razem, odkrywają świat trzymając się za ręcę ... myślę, że pewnie było Wam na poczatku trudno, Tobie szczególnie, z dwoma małymi maluszkami, ale teraz jest cudownie. I chciałabym, żeby i Marysia miała kogoś takiego ... nawet jeśli byłby 4 lata młodszy ;) Choć decyzja nie jest oczywiście łatwa, bo doktorat trzeba skończyć, a czas ograniczony ...