Życie toczy się, z dnia na dzień ... A ja czasami zatrzymuję się nad codziennością, by uszczknąć kawałek i napisać ... by nie zapomnieć.
Najbliższe Święta:

Wszystkie zdjęcia, filmy i teksty objęte są prawem autorskim. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub po części bez mojej zgody jest zabronione, co stanowi naruszenie praw autorskich. Podstawa prawna Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170.
Korzystając z cudzych zdjęć, zazwyczaj znalezionych w internecie, zawsze zamieszczam informację o tym gdzie je znalazłam.
Lilypie First Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers AlternaTickers - Cool, free Web tickers AlternaTickers - Cool, free Web tickers Daisypath Anniversary tickers Lubię czytać

Blog > Komentarze do wpisu

Zakątek dumania Kubusia Puchatka

Jeszcze chwilę zajmę Wam poruszonym już wcześniej tematem - czyli książkami dla dzieci.

Serię książeczek, kryjąca się pod hasłem "Zakątek dumania Kubusia Puchatka" odkrylismy w tegoroczne wakacje, w wiejskiej, wydawać by się mogło "słabo zaopatrzonej", bibliotece. Uznaliśmy bowiem, że wakacje na wsi nie muszą oznaczać wakacji bez książek i ... poniedziałkową tradycją stało się dla nas odwiedzanie gminnej biblioteki. Wypożyczalismy głównie książki dla Marysi, bo sami zaopatrzyliśmy się w najnowsze nowości lub starsze zaległości, których i tak nie daliśmy rady przeczytać w tak krótkim czasie dwutygodniowego urlopu, który przypadał na każde z nas. Ale Marysia, to co innego. Ona miała aż cztery tygodnie :)

Ale, wracając do wątku. Seria odkryta w biliotece zrobiła furorę i co więcej zachwyciła nie tylko Marysię, ale również mnie - naukowaca przecież. A książeczki opowiadają o różnych zjawiskach, nie tylko fizycznych :) Więcej szczegółów znajdziecie na Wernerkowej książkomanii we wpisie Zakątek dumania Kubusia Puchatka. Zapraszam serdecznie do lektury i wpisu i książeczek.

sobota, 25 września 2010, ewerner

Polecane wpisy