Życie toczy się, z dnia na dzień ... A ja czasami zatrzymuję się nad codziennością, by uszczknąć kawałek i napisać ... by nie zapomnieć.
Najbliższe Święta:

Wszystkie zdjęcia, filmy i teksty objęte są prawem autorskim. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub po części bez mojej zgody jest zabronione, co stanowi naruszenie praw autorskich. Podstawa prawna Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170.
Korzystając z cudzych zdjęć, zazwyczaj znalezionych w internecie, zawsze zamieszczam informację o tym gdzie je znalazłam.
Lilypie First Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers AlternaTickers - Cool, free Web tickers AlternaTickers - Cool, free Web tickers Daisypath Anniversary tickers Lubię czytać

Blog > Komentarze do wpisu

Adwent

Dziś, a właściwie wczoraj, rozpoczął się Adwent. Dla nas to czas szczególnego przygotowania do Bożego Narodzenia.

W zeszłym roku zrobiłam kalendarz adwentowy dla Marysi z naklejkami (o taki), zadania, prezenty i listy od św. Mikołaja znajdowała każdego dnia w skarpecie (wpisy o naszych przygotowaniach znajdziecie tutaj).

Tym razem pomysł analogiczny, chociaż bez skarpety. Rozpoczynam też dużo wcześniej. W roku ubiegłym przełomowe były Mikołajki => wtedy, po spotkaniu z Mikołajem w świecie Książki (Spotkanie ze świętym) i szaleństwach na mikołajkowych teatrankach (Teatranki - Mikołajki) zaczął nas odwiedzać św. Mikołaj. Tym razem, zaczynamy od I niedzieli Adwentu.

Zrobiłam kalendarz adwentowy, który wygląda tak:

I już dzisiaj było pierwsze zadanie, pierwszy list od Aniołka Bożego Narodzenia, pierwsza czekoladka :) Wszystko to znalazło się w tutce nr. 28 - zgodnie z datą (w czerwonym kółku).

poniedziałek, 29 listopada 2010, ewerner

Polecane wpisy