Życie toczy się, z dnia na dzień ... A ja czasami zatrzymuję się nad codziennością, by uszczknąć kawałek i napisać ... by nie zapomnieć.
Najbliższe Święta:

Wszystkie zdjęcia, filmy i teksty objęte są prawem autorskim. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub po części bez mojej zgody jest zabronione, co stanowi naruszenie praw autorskich. Podstawa prawna Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170.
Korzystając z cudzych zdjęć, zazwyczaj znalezionych w internecie, zawsze zamieszczam informację o tym gdzie je znalazłam.
Lilypie First Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers AlternaTickers - Cool, free Web tickers AlternaTickers - Cool, free Web tickers Daisypath Anniversary tickers Lubię czytać

Blog > Komentarze do wpisu

Fireproof

Zachęcani przez znajomych zdecydowalismy się obejrzeć dzisiaj wieczorem film FIREPROOF (Próba ogniowa, reż. Alex Kendrick, scen. Alex kendrix, Stephen Kendrick).

I muszę powiedzieć, że jestem poruszona. Film jest niesamowity, niosący wiele nadziei wbrew nadziei. Nadziei na to, że można pokonać wszelkie przeciwności /m.in. małżeńskie/ wierząc w Jezusa, ufając Mu. Dla mnie był również ogromnie wzruszający (płakałam, płakałam co najmniej kilka razy :), K. w końcu przyniósł całą paczkę - 100 - chusteczek:)). I motywujący do działania, do zrobienia w końcu Czegoś, do popracowania nad naszymi relacjami w małżeństwie - bo wiadomo, zawsze może być jeszcze lepiej :).   

Dodam, że znajomi, którzy nas zachęcali ogladali film na tzw. Randce Małzeńskiej. Randka małżeńska jest organizowana przez Domowy Kościół diecezji warszawsko-praskiej i więcej informacji na jej temat można znaleźć tutaj.

Film zmotywował nas również do wziecia udziału w "OGNIOTRWAŁYM KURSIE PRZECIWPOŻAROWYM". Do wziecia udziału w kursie potrzeba przede wszystkim małżonków i chęci z ich strony. Jak rozumiem, materiały dostaje się online (po zarejestrowaniu na stronie KURSU), a kurs odbywa się podczas cotygodniowych spotkań między małżonkami. My zaczynamy 19.11. A kiedy zaczynacie WY?

Jeszcze raz polecamy obejrzenie filmu.

My prawdopodobnie zdecydujemy się róniweż na sesję filmową z innym filmem Alex Kendrick: Facing the Giants (Boska interwencja).

środa, 17 listopada 2010, ewerner

Polecane wpisy

Komentarze
2010/11/30 06:22:21
Super wpisy wiele mogę się dowiedzieć!!!
Też tak mam że muszę się zatrzymać żeby coś napisać aby nie zapomnieć.