Życie toczy się, z dnia na dzień ... A ja czasami zatrzymuję się nad codziennością, by uszczknąć kawałek i napisać ... by nie zapomnieć.
Najbliższe Święta:

Wszystkie zdjęcia, filmy i teksty objęte są prawem autorskim. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub po części bez mojej zgody jest zabronione, co stanowi naruszenie praw autorskich. Podstawa prawna Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170.
Korzystając z cudzych zdjęć, zazwyczaj znalezionych w internecie, zawsze zamieszczam informację o tym gdzie je znalazłam.
Lilypie First Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers AlternaTickers - Cool, free Web tickers AlternaTickers - Cool, free Web tickers Daisypath Anniversary tickers Lubię czytać

Blog > Komentarze do wpisu

...

Chodzę wśród książek w Empiku i próbuję nie myśleć ... nie myśleć o NIM.

Raz po raz wyciągam rękę po książkę, czytam opis na obwolucie i odkładam z powrotem. Żadna nie przyciąga mojej uwagi na dłużej. Myśl wciąż powraca do NIEGO.

Na niczym nie mogę się skupić, nie umiem też ubrać tych myśli w słowa. Zapisują kartkę za kartką, kreślę, drę, wyrzucam i znów piszę. Pisanie mnie uspokaja, pomaga poradzić sobie z rozżaleniem, z rozchwianymi emocjami, z bólem i smutkiem. Choć nie rozumiem czemu emocje są tak silne.

Nie znałam GO, nie spotkaliśmy się i nigdy się już nie spotkamy. Nie spotkałam też JEGO Mamy, Taty czy Rodzeństwa ... Nie znam nawet JEGO imienia.

A mimo to czuję ból, tępy ból i stratę, które chciałabym zamknąć w klatce mego umysłu, wypchnąć z serca, wepchnąć w najdalszy zakamarek. Ale one uporczywie powracają, raz po raz, myśli o NIM. Chciałabym je przemilczeć, przeboleć w samotności i ciszy, ale nie potrafię ich powstrzymać.

Opłakuję GO, otulam swoimi łzami, moje serce płacze za NIM.

Nie umiem znaleźć słów pocieszenia ... ani dla siebie, ani tym bardziej dla Was.

Zapalam w moim sercu płomyk - dla Ciebie i innych Aniołków.


piątek, 26 listopada 2010, ewerner

Polecane wpisy

  • Tęsknota

    Jestem w Hamburgu, na dworze ciepło, wiosennie wręcz, choć ostatnią noc padał deszcz. Deszcz tylko odświeżył noc i przyniósł orzeźwiający poranek. Nic z tego, i

  • 10 rzeczy, które lubię

    Zostałam zaproszona,przez RodzinkęXL z blogu Domek przy Wichrowych Wzgórzach , do takiego oto łańcuszka i chetnie z niego skorzystam :) A oto 10 rzeczy, które

  • Potrzebuję ...

    Potrzebuję się dookreślić, dopisać kolejne zwrotki tej pieśni i wyśpiewać ją ... Potrzebuję zatrzymać się na chwilę, przestać biec, uciekać przed niewiadomoczym

Komentarze
2010/11/26 11:24:45
Przeżywam dokładnie to samo....
Smutno....jakby dotyczyło to mnie samej, albo mej najbliższej rodziny...

Los jest okrutny...
-
rodzinkaxl
2010/11/26 15:59:20
Płaczę.
Dziękuję.
Takie piękne słowa.
Zachowam je sobie na zawsze.
Tak wiele dla mnie znaczą.
Dziękuję.
Wszyscy dziękujemy.
-
ewerner
2010/12/01 03:35:36
Madziu - jeśli trzeba, jestem - tutaj czy pod e-mailem ewerner"at"gazeta.pl