Życie toczy się, z dnia na dzień ... A ja czasami zatrzymuję się nad codziennością, by uszczknąć kawałek i napisać ... by nie zapomnieć.
Najbliższe Święta:

Wszystkie zdjęcia, filmy i teksty objęte są prawem autorskim. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub po części bez mojej zgody jest zabronione, co stanowi naruszenie praw autorskich. Podstawa prawna Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170.
Korzystając z cudzych zdjęć, zazwyczaj znalezionych w internecie, zawsze zamieszczam informację o tym gdzie je znalazłam.
Lilypie First Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers AlternaTickers - Cool, free Web tickers AlternaTickers - Cool, free Web tickers Daisypath Anniversary tickers Lubię czytać

Blog > Komentarze do wpisu

List od Aniołka BN 4 (1.12.2010)

"Kochana Marysiu,
dzisiaj 1 grudnia. Do Wigilii zostało tylko 24 dni :)

1 grudnia to taki dzień, w którym zazwyczaj zaczyna się odliczanie do  Wigilii, do Świąt, do choinki. Dlatego, żeby umilić Ci jeszcze bardziej to odliczanie postanowiłem podarować Ci jeszcze jeden rodzaj kalendarza adwentowego => taki z czekoladkami. Codziennie, od dzisiaj do Wigilli możesz wyjmować sobie z niego jedną czekoladkę. Ciekawe jakie będa miały kształty? :)

Marysiu, dzisiajsze zadanie to dokończenie Malowanek Świątecznych, które dostałas wczoraj. Może mama, tata albo babcia pomogą Ci w malowaniu i w końcu uda Wam się ukończyć to zadanie? Mam nadzieję, bo juz czekam z następnymi zadaniami :)

Jak zwykle w szufladce znajdziesz czekoladkę i naklejkę.

Cieszę się, że pamietacie o wspólnej modlitwie przy adwentowej świecy, nawet bez mojego przypominania :)

Dzisiaj jeszcze jedna prośba - wieczorem odwiedzi Was kilka osób, bądź grzeczna - prosze Cię o to. Wczoraj bardzo ładnie zachowywałaś się w czasie spotkania - jestem bardzo zadowolony i dumny, że tak umiesz.

Pozdrawiam,

Aniołek BN"


 

1 grudnia był trudny, z takiego czysto technicznego punktu widzenia. Mieliśmy spotkanie Diakonii Życia, i właściwie cały wieczór Marysia zajmowała się sama sobą, trochę będąc z nami wszytskimi, a trochę bawiąc się u siebie, i oglądając Teletubisie. Tym razem bajka była jedynym rozsądnym rozwiązaniem, żeby zająć ją przez dłuższy czas, bez wołania nas do siebie co chwilę. W każdym razie, jak by na to nie patrząć, była bardzo grzeczna i pozwoliła nam bez większych problemów uczestniczyć w spotkaniu. Szczerze mówiąc byłam z niej poprostu dumna, że umie tak długo sama zająć się sobą, bez marudzenia i płaczu. :)

Nie udało nam się nam jeszcze dokończyć Malowanek Światecznych, ale każdego dnia jest pewnien postęp i aktualnie wyglądają tak:

A oto i nasz czekoladkowy kalendarz adwentowy z Tweety'm:

Pod numerkiem "1" ukryła się mała, i ponoć pyszna, choineczka :)

Pozdrawiamy śnieżnie.

sobota, 04 grudnia 2010, ewerner

Polecane wpisy

Komentarze
bajki_dla_dzieci
2011/06/15 22:56:50
Zapraszam na bajeczki: internetdladzieci.blox.pl