Życie toczy się, z dnia na dzień ... A ja czasami zatrzymuję się nad codziennością, by uszczknąć kawałek i napisać ... by nie zapomnieć.
Najbliższe Święta:

Wszystkie zdjęcia, filmy i teksty objęte są prawem autorskim. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub po części bez mojej zgody jest zabronione, co stanowi naruszenie praw autorskich. Podstawa prawna Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170.
Korzystając z cudzych zdjęć, zazwyczaj znalezionych w internecie, zawsze zamieszczam informację o tym gdzie je znalazłam.
Lilypie First Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers AlternaTickers - Cool, free Web tickers AlternaTickers - Cool, free Web tickers Daisypath Anniversary tickers Lubię czytać

Blog > Komentarze do wpisu

List od Aniołka BN 3 (30.11.2010)

"Kochana Marysiu,

zasypało u Was świat na biało.

Widziałem jak wczoraj cieszyłaś się z wyjścia na sanki i zabawy na śniegu z tatą. Mam nadzieję, że dziś czy jutro nadal będzie Cię cieszyć taka zabawa.

Marysiu, mam dziś do Ciebie prośbę. Mamusia i tatuś mają dzisiaj spotkanie wieczorkiem, proszę Cię byś w tym czasie była grzeczna. Może pomoże Ci w tym dzisiejsze zadanie: ŚWIĄTECZNE MALOWANIE. Przygotowałem dla Ciebie ozdoby choinkowe do pokolorowania. Jak je pomalujesz, poproś mamę lub tatę o powycinanie ich, zawieście jeszcze do każdej tasiemkę => i ozdoby na choinkę gotowe. Przez kolejne dni będziecie jeszcze inne ozdoby robić, by ozdobić Wasze drzewko.

Przygotowałem dla Ciebie czekoladkę i naklejkę. A jutro ... jutro będzie coś szczególnego. Do zobaczenia zatem,

Twój Aniołek BN"

 


 

Świąteczne ozdoby (by jakoloruje - ozdoby1 i ozdoby2) zostały przyklejone na tekturze, od spodu podklejone zielonym papierem kolorowym, żeby gotowa, wycięta ozdoba była kolorowa i ładna z obu stron. Aktualny stan prac: pomalowana jedna ozdoba i wolne przestrzenie pomiędzy ozdobami, bo tam da się malować na biało :) Marysia zdecydowała, że resztę dokończy jutro.


Dzisiaj, mimo, że Aniołek nie napisał o tym w liście, była oczywiście wspólna modlitwa przy adwentowym wieńcu - staje się to naszym wieczornym rytuałem i Marysia z wielką ochotą się nie tylko przyłącza, ale nawet sama przypomina i przynosi swoje książki z modlitwami. Wielka to dla nas radość :)

środa, 01 grudnia 2010, ewerner

Polecane wpisy

Komentarze
Gość: Aga, *.dynamic.chello.pl
2010/12/01 17:43:21
Ewus, jestem pod wrazeniem kreatywnosci w ogole calych adwentowych przygotowan!
-
ewerner
2010/12/02 00:03:29
:)