Życie toczy się, z dnia na dzień ... A ja czasami zatrzymuję się nad codziennością, by uszczknąć kawałek i napisać ... by nie zapomnieć.
Najbliższe Święta:

Wszystkie zdjęcia, filmy i teksty objęte są prawem autorskim. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub po części bez mojej zgody jest zabronione, co stanowi naruszenie praw autorskich. Podstawa prawna Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170.
Korzystając z cudzych zdjęć, zazwyczaj znalezionych w internecie, zawsze zamieszczam informację o tym gdzie je znalazłam.
Lilypie First Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers AlternaTickers - Cool, free Web tickers AlternaTickers - Cool, free Web tickers Daisypath Anniversary tickers Lubię czytać

Blog > Komentarze do wpisu

29.11.2011 - 3. dzień adwentu

 


ZADANIE 3

ŚWIĄTECZNE CZYTANIE

"Kochana Marysiu, 

dzisiejsze zadanie to świąteczne czytanie. Ofiaruję Ci książkę: "Wszyscy na Ciebie czekamy". Od dzisiaj, codziennie, aż do Świat Bożego Narodzenia Rodzice będą Ci czytać jedno opowiadanie. Dziś przeczytacie aż trzy :)

Pozdrawiam

Twój Anioł Stróż" 


Polecamy, naprawdę polecamy tę książeczkę.

Ja skusiłam się na nią dopiero w tym roku, i chyba wcześniej byłoby za wcześnie dla Marysi. W książce 28 opowiadań o osobach, które oczekiwały na przyjście Jezusa, czyli przezywały swego rodzaju Adwent. Każdy dzień ma swoją historię, ii każda postać pojawiająca się w opowiadaniu ma swoje miejsce w specjalnej szopce. Postać można wyciąć i wkleić na plakat. Ponieważ książka została wydana w zeszłym roku, w tym dodrukowano tylko plakat i książeczkę z postaciami. Wyd. Sykomora

A my dzisiaj spotkaliśmy aż trzy, a właściwie cztery postacie: Adama i Ewę, Abrahama, i Melchizedeka. 

środa, 30 listopada 2011, ewerner

Polecane wpisy