Życie toczy się, z dnia na dzień ... A ja czasami zatrzymuję się nad codziennością, by uszczknąć kawałek i napisać ... by nie zapomnieć.
Najbliższe Święta:

Wszystkie zdjęcia, filmy i teksty objęte są prawem autorskim. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub po części bez mojej zgody jest zabronione, co stanowi naruszenie praw autorskich. Podstawa prawna Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170.
Korzystając z cudzych zdjęć, zazwyczaj znalezionych w internecie, zawsze zamieszczam informację o tym gdzie je znalazłam.
Lilypie First Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers AlternaTickers - Cool, free Web tickers AlternaTickers - Cool, free Web tickers Daisypath Anniversary tickers Lubię czytać

Blog > Komentarze do wpisu

Nasz adwentowy kalendarz

W tym roku adwent zaskoczył mnie swoją bliskością. Czas spędzany z najmłodszym członkiem rodziny płynie tak szybko, że często nie nadążam. I tutaj tez tak było. Na szczęście pomysł był już dawno i czekał tylko na realizację. Zarwałam jedną nockę i gotowe. Zawieszanie z pomocą Marysi oczywiście. Efekt: ogromna radość, i dziękowanie za kalendarz na modlitwie wieczornej :)

Efekt wygląda tak:

 

Nasz kalendarz ma 28 elementów - świadomie, bo tyle trwa adwent. Zatem w naszym kalendarzu wszystko zaczyna się od numeru 27, potem 28, 29, 30 i 1, 2, ....

środa, 30 listopada 2011, ewerner

Polecane wpisy

Komentarze
mama_pietruszki
2011/12/11 18:19:25
Bardzo fajny pomysł.
-
ewerner
2011/12/12 14:34:12
:)