Życie toczy się, z dnia na dzień ... A ja czasami zatrzymuję się nad codziennością, by uszczknąć kawałek i napisać ... by nie zapomnieć.
Najbliższe Święta:

Wszystkie zdjęcia, filmy i teksty objęte są prawem autorskim. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub po części bez mojej zgody jest zabronione, co stanowi naruszenie praw autorskich. Podstawa prawna Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170.
Korzystając z cudzych zdjęć, zazwyczaj znalezionych w internecie, zawsze zamieszczam informację o tym gdzie je znalazłam.
Lilypie First Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers AlternaTickers - Cool, free Web tickers AlternaTickers - Cool, free Web tickers Daisypath Anniversary tickers Lubię czytać

Blog > Komentarze do wpisu

01.11.2011 - 5. dzień adwentu


 ZADANIE 5

GRUDNIOWY KALENDARZ

"Kochana Marysiu, 

Twoje dzisiejsze zadanie to stworzenie grudniowego kalendarza. Podobnie jak kalendarz adwentowy, będzie on pokazywał Ci ile dni jeszcze do Wigilii. Proponuję, by miał kształt choinki. Wytnij choinkę z zielonego sztywnego papieru, naklej ją na białą kartkę. Teraz naklej na niej 24 kolorowe bombki z numerkami. Na każdą z nich będziesz mogła nakleić naklejkę z Mikołajem. Miłej pracy,

pozdrawiam

Twój Anioł Stróż" 


Z kalendarzem było nawet całkiem sporo roboty. Ale i Marysia, i ja, lubimy taką pracę. Wycinanie, wyklejanie, ozdabianie. Dobrze się bawiłyśmy. A wynik - sami oceńcie.

Jedna strona:

Strona druga:

 

Naklejać będziemy Mikołaje z numerkami:

Jak widać pierwszy już usiekł na choinkę :)

Dziś razem z Józefem, wnukiem Jakuba oczekiwaliśmy na Zbawiciela.

piątek, 02 grudnia 2011, ewerner

Polecane wpisy

Komentarze
Gość: Magda G., *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2011/12/03 21:11:04
fajny pomysł :) skąd takie mikołajkowe naklejki?
-
ewerner
2011/12/04 00:12:35
Dzięki :)
Prosto z Empiku. Kupiłam ze dwa lata temu, ale były dwa blankieciki, i poczekały. Ale teraz też widziałam takei naklejki z numerkami.