Życie toczy się, z dnia na dzień ... A ja czasami zatrzymuję się nad codziennością, by uszczknąć kawałek i napisać ... by nie zapomnieć.
Najbliższe Święta:

Wszystkie zdjęcia, filmy i teksty objęte są prawem autorskim. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub po części bez mojej zgody jest zabronione, co stanowi naruszenie praw autorskich. Podstawa prawna Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170.
Korzystając z cudzych zdjęć, zazwyczaj znalezionych w internecie, zawsze zamieszczam informację o tym gdzie je znalazłam.
Lilypie First Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers AlternaTickers - Cool, free Web tickers AlternaTickers - Cool, free Web tickers Daisypath Anniversary tickers Lubię czytać

Blog > Komentarze do wpisu

02.12.2011 - 6. dzień adwentu


ZADANIE 6

KOLOROWANKA Z OKIENKIEM

"Kochana Marysiu, 

dzisiaj dostaniesz rysunek do pokolorowania. Jak już skończysz, wytnij go po liniach, naklej według wzoru i będziesz miała okienko, przez które zajrzysz do szopki. Miłej zabawy.

Pozdrawiam

Twój Anioł Stróż"  


Rysunek jeszcze nie dokończony, okazało się, że jest dość trudny jak na Marysi możliwości. A może mało zachęcający? Mobilizowałam ją dotąd dwa dni, ale jeszcze nie dokończyła. Może w końcu uda się dokończyć i zobaczyć tę bożonarodzeniową dioramę, wtedy umieszczę jej zdjęcie tutaj. 

Rysunek znalazłam na stronie jakoloruje.pl (http://www.jakoloruje.pl/diorama-boze-narodzenie.htm):

Dzisiaj poznaliśmy Mojżesza.

niedziela, 04 grudnia 2011, ewerner

Polecane wpisy

Komentarze
2011/12/07 17:17:25
Ewuś, skąd bierzesz te wszystkie pomysły?? Niby każdy z nich, to nic wielkiego, ale zebrane do kupy - och, ach i w ogóle podziwiam.
Kasia Kraszewska
-
ewerner
2011/12/08 00:54:42
Sama nie wiem, jakoś tak wychodzi :)
I ... jak widać, mam zaległości, dziś już 11 dzień adwentu :)