Życie toczy się, z dnia na dzień ... A ja czasami zatrzymuję się nad codziennością, by uszczknąć kawałek i napisać ... by nie zapomnieć.
Najbliższe Święta:

Wszystkie zdjęcia, filmy i teksty objęte są prawem autorskim. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub po części bez mojej zgody jest zabronione, co stanowi naruszenie praw autorskich. Podstawa prawna Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170.
Korzystając z cudzych zdjęć, zazwyczaj znalezionych w internecie, zawsze zamieszczam informację o tym gdzie je znalazłam.
Lilypie First Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers AlternaTickers - Cool, free Web tickers AlternaTickers - Cool, free Web tickers Daisypath Anniversary tickers Lubię czytać

Blog > Komentarze do wpisu

30.11.2011 - 4. dzień adwentu


 ZADANIE 4

ŚWIĄTECZNE GRANIE

"Kochana Marysiu, 

dzisiaj zaplanowałem dla Ciebie "świąteczne granie". Gra umieszczona jest w samym środku zeszłorocznego grudniowego Abecadła. Zaproponuj wspólne granie Mamie i Tacie. Miłej zabawy.

Pozdrawiam

Twój Anioł Stróż"  


Nie udało nam się zagrać, niestety :( Było bowiem i to, i tamto do zrobienia. A potem już było na tyle późno, że Marysia padła. Ale gra nadal jest w domu, więc nadrobimy w weekend. 

A dzisiaj spotkaliśmy Izajasza.

piątek, 02 grudnia 2011, ewerner

Polecane wpisy